Domy prodej

levný rodinný dům, České Budějovice

Levné rodinné domy – levný RD České Budějovice

Na realitním inzertním portálu R7.cz a R7.sk jsou v nabídce levné rodinné domy v rámci celé České republiky a Slovenska.

Největší zájem je na R7.cz o levné rodinné domy v Praze a v jižních Čechách. Levný rodinný dům v Praze byl například v lednu 2011 prostřednictvím R7.cz prodán za 4800000 Kč. Levný RD v Českých Budějovicích v dobrém stavu lze v současné době (2011) pořídit od 3500000 Kč. Vyhledávané reality na R7.cz a R7.sk mají řádově stovky zobrazení za měsíc. Počet shlédnutí je u jednotlivých inzerátů uveden vpravo nahoře.

Při podrobnějším vyhledávání lze ale najít i výhodnější nabídky. Nejlepší bydlení v rodinných domech musí splňovat 2 důležitá kritéria, klidné místo a dobrá dopravní dostupnost do centra Českých Budějovicích. V tomto ohledu je asi nejzajímavější nabídka na levný rodinný dům v Českých Budějovicích za 1970000 Kč. Jedná se o rodinný dům v Římově v dobrém technickém stavu s rozlehlou zahradou, vedenou územním plánem jako stavební pozemek. Římov je oblíbená lokalita poblíž Českých Budějovic s velmi dobrou dopravní dostupností do centra Českých Budějovic. Tato nabídka rodinného domu je na R7.cz hodnocena jako jedna z nejzajímavějších z lokality České Budějovice - jih.