Byty prodej

realitni inzerce zdarma

Inzeráty na prodej bytů ve větších městech jsou na R7.cz nejčastěji podávané inzeráty. Byty na prodej jsou zároveň na R7.cz i nejhledanějšími inzeráty, spolu s pronájmy bytů. Nejčastěji lidé hledají malé a levné byty a levné pronájmy v Praze, Brně, Ostravě a dalších větších městech.

Pokud chcete vložit zdarma inzerát na prodej nebo pronájem bytu, klikněte na hlavní straně R7.cz vlevo na tlačítko VLOŽIT INZERÁT a následně vyplňte formulář. Můžete přiložit 4 fotografie.

Pokud chcete koupit byt, můžete vyhledat byt podle svých představ pomocí vyhledávacího filtru. Na hlavní straně R7.cz nejdříve klikněte do mapy na požadovaný region. Potom ve vyhledávacím filtru vpravo zvolte hledané parametry a klikněte na tlačítko VYBRAT. Zobrazí se Vám seznam inzerátů, bytů, podle Vámi zadaných parametrů.

Vybrané inzeráty:


Levný rodinný dům u Českých Budějovic

Prodej rodinného domu v Římově u Českých Budějovic. Římov je vyhledávaná lokalita poblíž Českých Budějovic s velmi dobrou dopravní dostupností. Nabízená nemovitost se nachází v klidné části na okraji obce. Rodinný dům je v dobrém technickém stavu. Kolaudace rodinného domu proběhla v roce 1980, rekonstrukce v roce 2000. Prodejní cena je 1,97 mil. Kč. Podrobný popis včetně fotografifií naleznete na R7.cz, popř. klikněte na tento odkaz: RD u Českých Budějovic za 1,97 mil. Kč

Další vybrané reality z R7.cz:

  1. Levný stavební pozemek Lipno.